Відгуки

Каталог
Меню

Компанія "Овація" заснована в 2004 році.  за десять років на ринку відкрито вже 8 фірмових магазинів по Україні в таких містах, як Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Миколаїв, Вінниця та Запоріжжя.

У мережі магазинів "Овація" можна придбати взуття, Одяг та аксесуари для всіх видів танцю, гімнастики та фітнесу!

Асортимент складається більш ніж  з 10 000 номенклатурних позицій.

Виробляється взуття та одяг під торговою маркою "Овація". Налагоджена робота з постачальниками таких торгових марок, як: SASAKI, SANSHA, GalaValtz, Grishko, DSI, Сгіѕаппе,  GaynorMinden, Master,  Ivari-Sports, Success….

А давайте згадаємо, як все починалося…

3 серпня 2004 року було відкрито магазин «Овація» в Одесі. "Овація" у всіх сенсах була першим і єдиним магазином, так як до цього танцюристи і гімнастки могли придбати необхідні аксесуари тільки по знайомству, на квартирах або в закритих цехах. А предмети для художньої гімнастики SASAKI взагалі були розкішшю.

Завдяки гарному асортименту і доступними цінами магазин "Овація" залучав все більше покупців. Тому наступним кроком розвитку Всеукраїнської мережі став магазин в місті Миколаєві, відкритий в березні 2005года.

В цей же рік почалася співпраця з такими світовими брендами, як SASAKI і SANSHA.

Під кінець знаменного 2005 року, 24 листопада був відкритий магазин в Харкові і склав гідну конкуренцію на ринку товарів для танців і художньої гімнастики.

Але творці "Овація" вирішили розширити горизонти і, 1 вересня 2006 року, був відкритий фірмовий магазин  в Дніпропетровську.

Поступово завойовуючи ринок з якісною продукцією для танців, асортимент «Овація» розширювався .

3 серпня 2009 року відкрився магазин у Вінниці. Все велика кількість танцюристів і гімнасток знайомилися з торговою мережею «Овація» і ставали  її постійними клієнтами, так як основною особливістю даної мережі є постійна наявність розмірних рядів взуття та одягу, що дозволяє кожному піти з відповідною покупкою.

Ше одним яскравим етапом в історії «Овація» став 2011 рік. Влітку були відкриті відразу 2 магазини: в Києві та Запоріжжі.

у 2015 році до 11-ти річчя «Овація» відкривається магазин у Львові. наявність мережі дозволяє вільно переміщати товар і швидко задовольнити будь-який запит Покупця . 

Пройдено серйозний шлях.

Але це тільки початок…